Recyklohraní - Black Out 2015

Aktualizováno úterý 24. únor 2015 10:11

IMAG0683Během měsíce prosince a ledna se některé třídy naší školy věnovaly dalšímu úkolu RECYKLOHRANÍ s názvem BLACK OUT. Smyslem činností bylo vyzkoušet si, jak bychom fungovali bez elektřiny a naopak, jak jsme na elektřině závislí. Třeťáci, osmáci i sedmáci se úkolu zhostili s vervou sobě vlastní. Zkoušeli připravit pohoštění bez elektřiny i s její pomocí. Zjišťovali, kolik elektrických přístrojů nás v běžném životě provází. Konečně, posuďte sami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Recyklohraní - ...
Recyklohraní - 4.B, 7.A Recyklohraní - 4.B, 7.A
Recyklohraní - ...
Recyklohraní - 4.B, 7.A Recyklohraní - 4.B, 7.A
Recyklohraní - ...
Recyklohraní - 4.B, 7.A Recyklohraní - 4.B, 7.A
Recyklohraní - ...
Recyklohraní - 4.B, 7.A Recyklohraní - 4.B, 7.A
Recyklohraní - ...
Recyklohraní - 4.B, 7.A Recyklohraní - 4.B, 7.A
Recyklohraní - ...
Recyklohraní - 4.B, 7.A Recyklohraní - 4.B, 7.A

 

 

Vyhledávání

Designed by Free Joomla Templates