Zavedení nové platformy Microsoft Teams pro on-line distanční výuku

Vytvořeno neděle 27. prosinec 2020 15:11

Vážení rodiče a žáci, pro online distanční výuku škola zavádí od 4. ledna 2021 nový jednotný systém přes platformu Microsoft Teams. Přihlašovací údaje vám budou doručeny přes systém Komens (Bakaláři) do zpráv. Návod, jak postupovat a pracovat s Microsoft Teams, naleznete níže.

img Microsoft Teams

Upozornění: škola zakazuje pro Online Výuku (v aplikaci Teams apod.) pořizování nahrávek a jiných audiovizuálních záznamů, jejich další šíření nebo sdílení. Porušováním tohoto zákazu se vystavujete postihu nejen z titulu školního řádu, ale zejména trestněprávní zodpovědnosti z hlediska občanského zákoníku a platné související legislativy v rámci GDPR.

 

Jak se přihlásit do M. Teamshttps://www.zsklegova.cz/index.php/dokumenty-skoly?download=174:jak-se-prihlasit-do-m-teams

Jak pracovat v M. Teams: https://www.zsklegova.cz/index.php/dokumenty-skoly?download=175:jak-pracovat-v-m-teams

Vyhledávání

Designed by Free Joomla Templates