Informace k situaci ve fotbalovém oddílu

Vytvořeno čtvrtek 7. květen 2020 10:35
Vážení rodiče, na množící se dotazy z vaší strany ve věci spojení fotbalu a školy sděluji:
Z organizačně provozních důvodů, nastavení školního vzdělávacího programu, činnosti školní družiny atd. je pro nás samozřejmě nejvýhodnější, když jsou všichni žáci sportovní třídy "pod jednou hlavičkou". Neznamená to však, že pokud je žák členem jiného sdružení, jiného oddílu, věnuje se jinému sportovnímu odvětví než je kopaná, a rodič chce, aby navštěvoval sportovní třídu (a kapacitní důvody nám to dovolí), není důvod, proč by tomu tak nemohlo být. Tzn. ať už dopadne situace kolem fotbalu jakkoli, škola nebude nikoho z dětí vyřazovat ze stávajícího kolektivu, přeřazovat nebo rodičům doporučovat odchod ze školy. Nic takového není v zájmu školy.
Mgr. Aleš Vodička

Vyhledávání

Designed by Free Joomla Templates