ROZPIS VIDEOLEKCÍ NA PLATFORMĚ ZOOM (RESP. SKYPE)

Vytvořeno pátek 13. listopad 2020 10:50

Rozpis přehledně zde:         zoom  stažený soubor

 Týden 23. 11. - 27. 11. 2020

 Datum/třída Čas  Vyučující  Předmět  Téma
         
Pondělí 23. 11. 2020        
 3.A  08.40 - 09.10  Čechovská český jazyk          
 3.A  11.15 - 11.45   Čechovská matematika (geom.)  
 7.A (sk. Zátopková)  07.50 - 08.25  Zátopková anglický jazyk  
 4.A  08.45 - 09.20  Zátopková anglický jazyk  
 3.A  09.50 - 10.25  Zátopková anglický jazyk  
 8.B (sk. Zátopková)  10.45 - 11.20  Zátopková  anglický jazyk   
 7.A  11.40 - 12.15  Zátopková přírodopis  
 6.B  07.50 - 08.35  Pospiechová matematika  obsah - sl. úlohy
 7.B  08.45 - 09.30  Pospiechová matematika  zlomky na čís. ose
 2.A  09.00 - 11.30  Brtnická hlavní předměty   
 1.B (1. skupina)  08.30 - 09.30  Braczková ČJ, M  
 1.B (2. skupina)  09.30 - 10.30  Braczková ČJ, M  
 2.B

 09.00 - ?

 Štěpankevičová hlavní předměty  
 3.B  09.05 - 11.55  Bartková ČJ, M, PRV   
 1.A  1. skupina  08.30 - 09.30  Foltysová ČJ,M  
 1.A  2. skupina  09.30 - 10.30  Foltysová ČJ,M  
 8.B  08.45 - 09.30  Löwyová matematika  
 6.A  09.45 - 10.30  Löwyová matematika, přírodopis  
 6.B  11.40 - 12.25  Číhal dějepis, občan. vých.  
 9.A  08.45 - 09.25  Kotulová  matematika  
         
         
Úterý 24. 11. 2020        
 7.A  07.50 - 08.35  Bestová  český jazyk  
 7.B  08.45 - 09.30  Bestová  český jazyk  
 9.A  11.40 - 12.25  Bestová  český jazyk  
 3.A  07.50 - 08.30  Zátopková  anglický jazyk  
 5.B (sk. Zátopková)  08.45 - 09.30  Zátopková  anglický jazyk  
 5.B (sk. Ledvoň)  08.45 - 09.30  Ledvoň  anglický jazyk  
 3.B  09.50 - 10.30  Zátopková  anglický jazyk  
 4.A  10.45 - 11.30  Zátopková  anglický jazyk  
 9.B  10.45 - 11.30  Číhal   dějepis  
 8.A  08.00 - 09.30  Vajdo  ruský jazyk  
 8.B  10.00 - 11.30  Vajdo  ruský jazyk  
 3.B  08.30 - 09.35  Bartková  český jazyk  
 3.B  10.50 - 11.45  Bartková  matematika  
 9.B  08.45 - 09.30  Kotulová  matematika  
         
         
         
         
         
         
         
         
         
Středa 25. 11. 2020        
 6.A  08.45 - 09.30  Flašarová anglický jazyk  
 9.A   10.45 - 11.30  Ledvoň anglický jazyk  
 9.A   08.45 - 09.20  Zátopková chemie   
 7.B  08.45 - 09.30  Pospiechová matematika rozšiřování zlomků
 6.B  09.50 - 10.35  Pospiechová matematika obvod, obsah
 8.A  08,45 - 09,30  Löwyová  matematika   
 7.A  07.50 - 08.30  Kotulová matematika smíšená čísla
 9.A  09.50 - 10.20  Kotulová matematika soustavy 2.lin.rovnic
 9.B  10.45 - 11.25  Kotulová matematika slovní úlohy -soustavy
 6.A  08.00 - 08.40  Maťková český jazyk  
 6.B  09.00 - 09.40  Maťková český jazyk  
 9.B  11.45 - 12.20  Maťková český jazyk  
 9.B  12.30 - 13.15  Maťková  český jazyk  
 3.B  08.30 - 11.55  Bartková ČJ, M,  ČJ - sloh  
 7.B  11.00 - 12.30  Vajdo ruský jazyk  
 8.A  09.50 - 10.35  Bestová český jazyk  
 7.B  07.50 - 08.35  Číhal dějepis   
 8.B  09.45 - 10.30  Löwyová matematika  
 7.A  08.45 - 09.30  Číhal  dějepis  
 8.A  11.00 - 11.30  Kováčová německý jazyk  
         
         
         
Čtvrtek 26. 11. 2020                           
 6.B  07.50 - 08.35  Flašarová  anglický jazyk  
 8.AB  09.50 - 10.35  Flašarová  anglický jazyk  
 7.B (sk. Ledvoň)  08.00 - 08.35  Ledvoň  anglický jazyk  
 5.A  08.45 - 09.30  Ledvoň  informatika (CLIL)  
 8.A (sk. Ledvoň)  09.45 - 10.30  Ledvoň  anglický jazyk  
 3.A  09.20 - 10.10  Čechovská  matematika, prvouka  
 3.A  10.20 - 11.10  Čechovská  matematika  
 8.B  08.45 - 09.30  Pospiechová  chemie výp. slož. roztoků
 9.B  09.50 - 10.35  Pospiechová  chemie hydroxidy, vzorce
 8.A  07.50 - 08.35  Pospiechová  chemie výp. slož. roztoků
 7.A  08.45 - 09.30  Kotulová  matematika 1.sk. smíšená čísla
 7.A  09.50 -10.20  Kotulová  matematika 2.sk. smíšená čísla
 9.B  08.00 - 08.40  Maťková  český jazyk  
 3.B  09.05 - 11.55  Bartková  ČJ, M - G, PRV  
 6.B  08.45 - 09.30  Flašarová  přírodopis  
 9.A  11.40 - 12.25  Číhal   dějepis   
 8.B  11.45 - 12.20  Maťková  český jazyk  
 6.B  10.00-10.40  Maťková  český jazyk  
 9.A  09.00 - 09.30  Kováčová  německý jazyk  
         
         
Pátek 27. 11. 2020        
 5.A 07.50 - 08.35  Flašarová  anglický jazyk  
 7.AB 08.45 - 09.30  Flašarová  anglický jazyk  
 9.B 09.50 - 10.35  Flašarová  anglický jazyk  
 3.A 10.20 - 11.10   Čechovská  matematika  
 8.B 07.50 - 08.35  Číhal  dějepis  
 8.A 08.45 - 09.30   Číhal   dějepis   
 9.A 08.45 - 09.25  Kotulová  matematika soustava 2.lin.rovnic
 9.B 10.50 - 11.20  Kotulová  matematika slovní úlohy - soustavy
 5.B 10.45 - 11.30  Ledvoň  informatika (CLIL)  
 6.A 08.00 - 08.40  Maťková  český jazyk  
 9.B 09.00 - 09.40  Maťková  český jazyk  
 8.B 10.00 - 10.45  Maťková  český jazyk  
 8.A 09.45 - 10.30  Löwyová   matematika  
         
         
         
         



Vyhledávání

Designed by Free Joomla Templates