Zahajujeme online videolekce na platformě ZOOM Video Konference

Vytvořeno pondělí 6. duben 2020 11:55

Během následujících dní chceme pro další zkvalitnění komunikace mezi učitelem a žákem zahájit online videolekce na platformě ZOOM Video Konference. 

zoom video conferencing

Co je k tomu potřeba ze strany žáka? Níže naleznete návod, jak postupovat:

 

 

1) Otevřete webový prohlížeč a stránku: www.zoom.us či přímo odkaz ke stažení aplikace do počítače pro Windows zde: https://zoom.us/support/download. Stáhnout a nainstalovat. Existuje také verze pro mobilní telefony ke stažení na Google Play: ZOOM Cloud Meetings.

2) Od daného učitele obdržíte na mail informace o Meetingu: název lekce (topic), čas a datum lekce (time) a také meeting ID (číslo k připojení k lekci) a password (heslo).

3) Otevřít si aplikaci ZOOM na počítači (či mobilním telefonu). Kliknout na Join meeting (připojit se) a pak zadat meeting ID, opět Join a následně password (heslo) z mailu. Opět Join meeting. Poté kliknout na Join the video. Pak kliknout na Join with computer audio

Youtube návod pro žáky (sice ve slovenštině, ale rozhodně jasný, názorný a pochopitelný): https://www.youtube.com/watch?v=d6K1s6Dym5k

 

Vyhledávání

Designed by Free Joomla Templates