Zápis ze schůze konané dne 11.9.2017

Aktualizováno pátek 24. listopad 2017 10:21

Zápis ze schůze spolku „Klegovka“

konané dne 11.9.2017, pav. B přízemí školy

Dne 11.9.2017 proběhla schůze  spolku „Klegovka“ (dále jen spolek) , jejíž termín byl stanoven na schůzi spolku dne 5.6.2017,  za účasti předsedy výkonného výboru paní Radmily  Ficové a osob uvedených na připojené prezenční listině.

Číst dál: Zápis ze schůze konané dne 11.9.2017

Nové informace

Aktualizováno pátek 27. leden 2017 10:13

Vážení rodiče a přátelé školy!

Dne 23.1.2017 se konala členská schůze, jejímž úkolem bylo připravit podklady pro dokončení transformace z občanského sdružení na spolek dle NOZ.

Členská schůze schválila nový název: Spolek Klegovka, z.s., nové stanovy Spolku a zvolila vedení Spolku – výkonný výbor.

Ten bude pracovat ve složení: p. Radmila Ficová – předseda Spolku

p. Markéta Marešová – místopředseda Spolku

p. Renáta Mlečková – hospodář

p. Dalibor Kračmar – hospodář

p. Pavlína Zátopková - revizor

O dalších krocích bude výkonný výbor informovat prostřednictvím webu a třídní důvěrníci na nejbližších třídních schůzkách dne 27.3.2017.

Zachovejte nám přízeň.