Projekt Pedagog a tablety ve výuce

Aktualizováno středa 18. březen 2015 21:46

MŠMT ČR vyhlásilo v operačním programu vzdělávání pro konkurenceschopnost výzvu č. 51. eu-penize-skolam

Do této výzvy je jako partner zapojena i naše škola. Jedná se oblast podpory Další vzdělávání pracovníků škol a školských zařízení. Cílem projektu vedeném pod registračním číslem CZ.1.07/1.3.00/51.0006 a pod názvem Pedagog a tablety ve výuce je nákup mobilních dotykových zařízení a práce s nimi. Celková dotace pro školu činí 550 840,00 Kč. Do projektu jsou zapojeni všichni pedagogové školy. Více na www.vyukastablety.cz.

V rámci projektu OP VK Pedagog a tablety ve výuce, do kterého se naše škola zapojila, již proběhly vzdělávací aktivity A a B (práce s MS Office a tablety ve výuce, vzdělávání ředitelů). Učitelé již s tablety pracují a připravuje se vzdělávání v oblasti oborových didaktik. (15-03-2015)