Všesportovní kurz 11. - 15.9.2017

Aktualizováno pátek 13. říjen 2017 8:52

Součástí projektu "Učme se a sportujme při ZŠ Klegova", byl společný kurz našich žáků se studenty Sportovního gymnázia Dany a Emila Zátopkových z Ostravy - Zábřehu, který se uskutečnil již podruhé a opět velmi úspěšně. Vlakem jsme přijeli do Písečné, kde jsme u jeskyně Na Špičáku nasedli na kola a jeli do Račího údolí. Cestou jsme navštívili národní přírodní památku Venušiny misky. Druhý den proběhl vodácký výcvik na klidné vodě a odpolední fotbálek i softbálek na hřišti. Ve středu jsme poznali skalní útvar Trojak, kde jsme měli lezecký výcvik. Ve čtvrtek nás okouzlily zříceniny hradu Rychleby, Čertovy kazatelny a zámek Jánský Vrch. Páteční cesta do Písečné vedla nejen kolem obřích židlí a stolu, ale také kolem Vaňkova lomu a našli jsme i vyhlídkovou věž Hemberg. Celý týden jsme sportovali, bavili se, poznávali krásy Rychlebských hor a také vznikla mezi studenty a žáky nová přátelství.

Tento projekt byl spolufinancován prostřednictvím účelové dotace z rozpočtu statutárního města Ostravy.

logo Ostrava

Vsesportak 11. 15.9.2017 046Vsesportak 11. 15.9.2017 119

Vsesportak 11. 15.9.2017 214Vsesportak 11. 15.9.2017 447

Další fotografie naleznete na Facebooku naší školy: www.facebook.com/zsklegova