Sběr drobného elektra 2015

Aktualizováno neděle 6. prosinec 2015 11:05

sber elektro 2015Na naší škole proběhla soutěž ve sběru drobného elektra. Sbírali jsme drobné elektrospotřebiče, které už nejsou funkční. Na hromádce se sešly zejména nefunkční mobily, šlehač, počítač, videohra spolu s utrženými sluchátky apod. Elektroodpad skončil v červeném kontejneru a bude zaslán k recyklaci.

Na 1. místě se umístili žáci 5.A - odevzdali 29 kusů elektroodpadu, na 2. místě byli žáci 3.B s 5 ks, na 3. místě žáci 2.B s 4 ks elektroodpadu. Na dalších místech se umístili postupně žáci 4.B, 3.A, 1.B, 8.A.

Soutěžící  byli odměněni drobnými dárky. Návrhy plakátů a diplomů vytvořili žáci 6. a 8. tříd.

Všem zúčastněným děkujeme za elektropříspěvky!

Z. Kotulová

Vyhledávání

Designed by Free Joomla Templates