SEZNAM VĚCÍ NA OZDRAVNÝ POBYT

Vytvořeno úterý 30. leden 2018 13:16

Do autobusu v den odjezdu: vhodné zimní oblečení dle počasí, zimní obuv, čepice, rukavice, malý batůžek  -  pláštěnka, malá svačinka, 0,5 l plastová láhev na pití, 0,5 l nerozbitná termoska, igelitový sáček, hra do autobusu

KUFR nebo cestovní taška !!!  /v žádném případě ne BATOH s konstrukcí/

učebnice – dle pokynů TU

obuv - 2x zimní nepromokavé boty, 1x pevná turistická obuv, tenisky, přezůvky                                                                                                                                  

oblečení - 13x spodní prádlo, 13x ponožky, 8x tričko s dlouhým rukávem, 3x mikina, 2x oteplováky, kalhoty, 2x tepláky, 2x zimní bunda, 2x čepice, 2x rukavice, 2x pyžamo, plavky                                                                                                                                

hygienické potřeby - zubní pasta, zubní kartáček, mýdlo, šampon, hřeben, 2x ručník, osuška, papírové kapesníky, sáčky na špinavé prádlo                                                                                                               

společenské hry – lopata na kopec /zákaz bobů/, karty, stolní hry, aj.                                                                                                                      

 

kapesné - dle uvážení rodičů, sladkosti v rozumném množství

Všechny věci dětem prosím podepište (označte).

ZÁKAZ - hlavní jídlo 1. den /večeře je zajištěna/, cenností (řetízky, náramky, tablety, iPad, apod.)

Pokud budou mít s sebou žáci MOBIL, který škola nedoporučuje z důvodu nepodložených a zavádějících informací rodičům, rušení nočního klidu a z bezpečnostních důvodů, za případné ztráty či poškození škola nezodpovídá!

Upozornění:  před odjezdem u autobusu odevzdáte třídní učitelce:

-       písemné prohlášení rodičů max.1 den staré

-       osobní léky dítěte v originálním balení +  dávkování

-       originál kartu zdravotní pojišťovny

-       posudek o zdravotní způsobilosti (pokud žáci již neodevzdali)

V případě nevolnosti v autobuse rodiče zajistí KINEDRIL i na zpáteční cestu a výlety autobusem.

Vyhledávání

Designed by Free Joomla Templates