Finále "Školní futsalové ligy" - 5.5.2017

Vytvořeno sobota 6. květen 2017 21:08

V Heřmanově Městci se uskutečnilo celostátní finále "Školní futsalové ligy" dívek 8. - 9. ročníku (ŠkoFL9), kde mohly startovat i dívky mladší. Družstvo ZŠ Klegova: Adélka Zomberová (4.B), Anežka Hanselová (7.A), Dominika Blinková, Sára Ivanova, Tereza Maršálková (všechny 7.B), Jana Lyčková (8.A), Irma Ceremugová (8.B), Isabella Firášková, Charlotte Cholevová (obě 9.A), Patricie Marková (9.B) vyhrálo se ZŠ Trutnov 3:1, se ZŠ Pardubice 3:1, se ZŠ Třeboň 2:1, se ZŠ Olomouc 3:1, prohrálo se ZŠ Bečva 0:1. Originalitou turnaje byly ještě zápasy o umístění, kdy znovu spolu hrála družstva na 6. a 5. místě, 4. a 3. místě, 2. a 1. místě. Naše družstvo se střetlo s družstvem ZŠ Pardubice, které porazilo 3:0 a zvítězilo. Nejlepší hráčkou celého turnaje byla vyhlášena IRMA CEREMUGOVÁ (8.B).

SkoFL 5.5.2017 101  kopie SkoFL 5.5.2017 102  kopie

 

Finále "Školní ...
Finále Finále
Finále "Školní ...
Finále Finále
Finále "Školní ...
Finále Finále
Finále "Školní ...
Finále Finále
Finále "Školní ...
Finále Finále
Finále "Školní ...
Finále Finále
Finále "Školní ...
Finále Finále
Finále "Školní ...
Finále Finále
Finále "Školní ...
Finále Finále
Finále "Školní ...
Finále Finále
Finále "Školní ...
Finále Finále
Finále "Školní ...
Finále Finále
Finále "Školní ...
Finále Finále
Finále "Školní ...
Finále Finále
Finále "Školní ...
Finále Finále
Finále "Školní ...
Finále Finále
Finále "Školní ...
Finále Finále
Finále "Školní ...
Finále Finále
Finále "Školní ...
Finále Finále
Finále "Školní ...
Finále Finále
Finále "Školní ...
Finále Finále
Finále "Školní ...
Finále Finále
Finále "Školní ...
Finále Finále
Finále "Školní ...
Finále Finále
Finále "Školní ...
Finále Finále

 

Vyhledávání

Designed by Free Joomla Templates